KURSY WINDSURFING 2019

Organizujemy indywidualny kurs windsurfingu (jeden instruktor z jednym uczniem) oraz grupowe kursy windsurfingowe. Naukę windsurfingu zawsze rozpoczynamy od instruktażu na lądzie (trenażer), po czym reszta zajęć odbywa się na wodzie. Instruktor prowadzi lekcję, pływając na własnym sprzęcie obok ucznia przez cały czas trwania zajęć.

Windsurfing to wspaniały sport wodny, który nie wymaga szczególnych predyspozycji fizycznych. Już kilkuletnie dzieci stają na desce i próbują swoich sił. Warto przekonać się, jak łatwe jest opanowanie podstawowych umiejętności, które pozwolą cieszyć się intensywnym pływaniem.

Poczuj wiatr w żaglach!

Niezależnie od wieku, kurs windsurfingu może okazać się świetną zabawą, a nawet początkiem miłości do sportów wodnych. Wakacje, weekendowy wyjazd czy zorganizowana wycieczka to doskonały czas na aktywne spędzenie czasu. Jezioro Sarbsko znajdujące się blisko takich miejscowości turystycznych jak Łeba czy Rowy oraz w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, jest idealnym miejscem na wypoczynek. Warto pomyśleć, jak spędzić czas w interesujący sposób – nauka pływania na windsurfingu może okazać się wspaniałą przygodą, która będzie atrakcją dla całej rodziny. Dlatego oferujemy również możliwość wykupienia kursu dla bliskiej osoby, który może okazać się zaskakującym i oryginalnym prezentem.

Kursy grupowe – wspólna nauka windsurfingu

Przygotowaliśmy specjalnie opracowany kurs dla większej liczby osób. Jeśli chcesz razem z bliskimi spróbować swoich sił w windsurfingu, kurs grupowy będzie idealnym rozwiązaniem. Wspólnie pod okiem instruktora będziecie doskonalić swoje umiejętności. Jest to tańsza opcja szkolenia, jednak uczestnicy mają sporo czasu na doskonalenie podstaw. Kilkugodzinny kurs potrafi być bardzo efektywny – już po takim czasie możliwe jest samodzielne utrzymanie się na wodzie. Szkolenie rozpoczyna się od instruktażu na lądzie, czyli tzw. trenażerze, podczas którego uczestnikom tłumaczona jest strona teoretyczna oraz przekazywane są wszystkie niezbędne informacje. Kolejne kroki podejmowane są już w wodzie, gdzie instruktor cały czas czuwa nad swoimi podopiecznymi. Każdy pływa na własnym sprzęcie, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać czas na desce. Jesteście grupą przyjaciół, która chce doświadczyć czegoś nowego? Zabierzcie ze sobą pozytywne nastawienie, a z pewnością kurs windsurfingowy będzie wspaniałym przeżyciem.

Kursy indywidualne – intensywne szkolenie

Ten program stworzyliśmy dla każdego, kto chce w najbardziej efektywny sposób skorzystać z możliwości wodnego sportu. W przeciwieństwie do kursu grupowego, uczestnik ma przypisanego własnego instruktora, który bacznie obserwuje każdy jego krok. Oznacza to, że trener może indywidualnie dostosować poziom i tempo kursu do możliwości osoby szkolonej. Takie rozwiązania stanowi świetną opcję dla kogoś, kto obawia się rozpoczęcia przygody z windsurfingiem.

Zajęcia dostosowane do poziomu

Nasz program obejmuje kilka poziomów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które miały już styczność ze sportem wodnym, jakim jest windsurfing nauka od podstaw może okazać się nudną powtórką. Z tego powodu przygotowaliśmy dla kursantów szkolenia windsurfingowe na poziomie podstawowym, średnim oraz slow. Pierwszy przeznaczony jest dla każdego, kto stawia pierwsze kroki na desce. Poziom średni stworzyliśmy z myślą o osobach pragnących rozwijać swoje umiejętności, ponieważ opanowały już podstawy. Z kolei kurs slow to więcej godzin szkolenia, podczas których zwraca się uwagę na szczegóły i pracuje nad poszczególnymi elementami windsurfingu.

PODSTAWOWY

1 osoba 3 godz.szkolenia + 1 godz. sprzętu gratis 300 zł
2 osoby 4 godz.szkolenia + 1 godz. sprzętu gratis 330 zł / osoba
3 osoby 5 godz.szkolenia + 1 godz. sprzętu gratis 350 zł / osoba

ŚREDNI

1 osoba 5 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 450 zł
2 osoby 6 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 480 zł / osoba
3 osoby 7 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 500 zł / osoba

KURS SLOW

1 osoba 7 godz.szkolenia + 3 godz. sprzętu gratis 600 zł
2 osoby 8 godz.szkolenia + 3 godz. sprzętu gratis 640 zł / osoba
3 osoby 9 godz.szkolenia + 3 godz. sprzętu gratis 660 zł / osoba

Cena za szkolenie obejmuje naukę z instruktorem, sprzęt windsurfingowy, piankę i buty.

Organizujemy również szkolenia dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli przebywacie na wakacjach w pobliżu, jesteście grupą kolonistów, pracownikami okolicznych firm lub po prostu dużą zgraną paczką, a łączy Was chęć przeżycia przygody z wiatrem i wodą to zapraszamy do nas. Dzwońcie lub piszcie na maila, ułożymy dla Was indywidualną ofertę.

Masz pytania odnośnie wolnych terminów i ceny?