Kurs windsurfingowy w Sarbsku - niedaleko Łeby i morza

Organizujemy indywidualny kurs windsurfingu (jeden instruktor z jednym uczniem) oraz grupowe kursy windsurfingowe. Naukę windsurfingu zawsze rozpoczynamy od instruktażu na lądzie (trenażer), po czym reszta zajęć odbywa się na wodzie. Instruktor prowadzi lekcję, pływając na własnym sprzęcie obok ucznia przez cały czas trwania zajęć.

Windsurfing to wspaniały sport wodny, który nie wymaga szczególnych predyspozycji fizycznych. Już kilkuletnie dzieci stają na desce i próbują swoich sił. Warto przekonać się, jak łatwe jest opanowanie podstawowych umiejętności, które pozwolą cieszyć się intensywnym pływaniem.

Poczuj wiatr w żaglach z naszym kursem windsurfingu!

Niezależnie od wieku, organizowany przez Habenda kurs windsurfingu może okazać się świetną zabawą, a nawet początkiem miłości do sportów wodnych. Wakacje, weekendowy wyjazd czy zorganizowana wycieczka to doskonały czas na aktywne spędzenie czasu w domku wypoczynkowym nad jeziorem Sarbsko znajdującym się blisko takich miejscowości turystycznych jak Łeba czy Rowy oraz w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego. Okolica oraz nadmorskie tereny są idealnym miejscem na wypoczynek oraz na spędzaniu aktywnie czasu np. szukając nowych doznań w trakcie kursu windsurfingu. Jeżeli chcemy odpocząć od sportowych emocji to warto pomyśleć, jak spędzić czas w interesujący sposób, np. zwiedzając okolicę lub korzystając z dobrodziejstw świetnie położonego jeziora Sarbsko. Wiemy, że nauka pływania na windsurfingu może okazać się wspaniałą przygodą, która będzie atrakcją dla całej rodziny, dlatego oferujemy również możliwość wykupienia kursu windsurfingu dla bliskiej osoby, który może okazać się zaskakującym i oryginalnym prezentem.

Kursy windsurfingu w grupie? Dlaczego nie!

Przygotowaliśmy specjalnie opracowany kurs windsurfingu dla większej liczby osób, np. dla paczki znajomych, którzy oprócz wspólnego odpoczynku chcieliby razem przeżyć wakacyjną przygodę o charakterze sportowym. Jeśli chcesz razem z bliskimi spróbować swoich sił w tym sporcie, kurs windsurfingowy grupowy będzie idealnym rozwiązaniem na początek. Wspólnie pod okiem instruktora będziecie doskonalić swoje umiejętności, a na dodatek jest to tańsza opcja szkolenia, która mimo wszystko charakteryzuje się tym, że uczestnicy mają sporo czasu na doskonalenie podstaw. Kilkugodzinny kurs windsurfingu potrafi być bardzo efektywny – już po takim czasie możliwe jest samodzielne utrzymanie się na wodzie. Szkolenie rozpoczyna się od instruktażu na lądzie, czyli tzw. trenażerze, podczas którego uczestnikom tłumaczona jest strona teoretyczna oraz przekazywane są wszystkie niezbędne informacje. Kolejne kroki podejmowane są już w wodzie, gdzie instruktor cały czas czuwa nad swoimi podopiecznymi. Każdy pływa na własnym sprzęcie, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać czas na desce. Jesteście grupą przyjaciół, która chce doświadczyć czegoś nowego? Zabierzcie ze sobą pozytywne nastawienie, a z pewnością kurs windsurfingowy będzie wspaniałym przeżyciem.

Kurs windsurfingu MODEL 1 - cennik

1 osoba 4 godz.szkolenia+ 1 godz. sprzętu gratis 380 zł
2 osoby 5 godz.szkolenia + 1 godz. sprzętu gratis 400 zł/ osoba
3 osoby 6 godz.szkolenia + 1 godz. sprzętu gratis 420 zł/ osoba

Kurs windsurfingu MODEL 2 - cennik

1 osoba 6 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 540 zł
2 osoby 7 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 560 zł/ osoba
3 osoby 8 godz.szkolenia + 2 godz. sprzętu gratis 580 zł/ osoba

Pojedyncza lekcja windsurfingu 115 zł za godz.

Cena za szkolenie obejmuje naukę z instruktorem, sprzęt windsurfingowy, piankę i buty.

Organizujemy również szkolenia dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli przebywacie na wakacjach w pobliżu, jesteście grupą kolonistów, pracownikami okolicznych firm lub po prostu dużą zgraną paczką, a łączy Was chęć przeżycia przygody z wiatrem i wodą to zapraszamy do nas. Dzwońcie lub piszcie na maila, ułożymy dla Was indywidualną ofertę.

Intensywne szkolenia windsurfingowe z naszym indywidualnym kursem windsurfingu

Ten program stworzyliśmy dla każdego, kto chce w najbardziej efektywny sposób skorzystać z możliwości wodnego sportu. W przeciwieństwie do kursu windsurfingowego grupowego, uczestnik ma przypisanego własnego instruktora, który bacznie obserwuje każdy jego krok. Oznacza to, że trener może indywidualnie dostosować poziom i tempo kursu windsurfingu do możliwości osoby szkolonej. Takie rozwiązania stanowi świetną opcję dla kogoś, kto obawia się rozpoczęcia przygody z windsurfingiem.

Zajęcia dostosowane do Twojego poziomu

Nasz program obejmuje kilka poziomów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które miały już styczność ze sportem wodnym, jakim jest windsurfing nauka od podstaw może okazać się nudną powtórką. Z tego powodu przygotowaliśmy dla kursantów szkolenia windsurfingowe na poziomie podstawowym, średnim oraz SLOW. Pierwszy przeznaczony jest dla każdego, kto stawia pierwsze kroki na desce. Poziom średni stworzyliśmy z myślą o osobach pragnących rozwijać swoje umiejętności, ponieważ opanowały już podstawy. Z kolei kurs windsurfingowy SLOW to więcej godzin szkolenia, podczas których zwraca się uwagę na szczegóły i pracuje nad poszczególnymi elementami windsurfingu.

 • null

  Indywidualne kursy i szkolenia

 • null

  Nasza tawerna - restauracja

 • null

  Grupowe szkolenie windsurfingowe

 • null

  Wykwalifikowana kadra instruktorów

Masz pytania odnośnie wolnych terminów i ceny?