POLE NAMIOTOWE NAD JEZIOREM - Woj Pomorskie

Pole namiotowe otoczone jest z trzech stron lasem,
więc panuje tu miły cień, szczególnie istotny w upalne lat.

Kajakiem przez Jezioro Sarbskie na czyste plaże morza Bałtyckiego – To możliwe!

Osoby pragnące spędzić wolny czas, pozostając w kontakcie z naturą, chętnie decydują się na skorzystanie z noclegu w namiocie. Pole namiotowe nad jeziorem Habenda to miejsce, które szczególnie docenią osoby lubiące niezobowiązującą, obozową atmosferę. Klimat naszego pola namiotowego znakomicie pomaga zrelaksować się i zacieśniać relacje międzyludzkie.

Pole namiotowe – jezioro, las i morze

Teren otoczony z trzech stron lasem zapewnia gościom intymność, możliwość oderwania się od zgiełku typowego dla dużych miast i odetchnięcia pełną piersią. Nasze pole namiotowe nad jeziorem stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż panuje tutaj całkowity spokój i rodzinna atmosfera. Obszar został wyposażony w budynki sanitarne, w których można swobodnie wziąć prysznic. Co więcej, przebywając na terenie naszego pola, nie trzeba martwić się o punkt do przechowywania jedzenia czy zmywania naczyń, gdyż do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie świetlice z lodówkami i zlewozmywakami. Oprócz tego, w pobliżu znajduje się tawerna serwująca śniadania i dania z ryb pochodzących bezpośrednio z pobliskich jezior Sarbsko i Łebsko oraz z Morza Bałtyckiego.

Nasze pole namiotowe nad jeziorem sprawdzi się świetnie jako miejsce na wyjazd integracyjny dla pracowników czy wspólne wakacje w gronie znajomych. Atmosfera otoczenia spodoba się przede wszystkim miłośnikom natury, biwakowania oraz sportów outdoorowych. Ze względu na mnogość atrakcji na naszym polu nie sposób się nudzić!

Jezioro Sarbskie nad morzem – wystarczy kajak i jesteśmy na czystej plaży nad morzem Bałtycki – Sprawdź sam

Nauka windsurfingu

RODZINNA ATMOSFERA

Pole kempingowe/namiotowe – idealne miejsce na wypoczynek, wczasy dla rodzin z dziećmi, na terenie ośrodka nowo otwarta restauracja tawerna.

Pole namiotowe nad jeziorem Sarbsko

DUŻA PRZESTRZEŃ

Teren naszego pola namiotowego obejmuje obszar ponad 2 hektarów, więc nie ma tu ścisku i tłoku.

Pole namiotowe nad jeziorem

SPOKOJNA OKOLICA

Wokół żadnego, uciążliwego sąsiedztwa. Znajdują się tu miejsca dla namiotów i przyczep kempingowych, dwa budynki sanitarne oraz dwie świetlice (lodówki, zlewozmywaki).

Pole namiotowe nad jeziorem Sarbsko woj. Pomorskie

Wyjątkowością naszego pola namiotowego jest przede wszystkim bliskość natury i szerokie możliwości dotyczące spędzania wolnego czasu. Staramy się, aby pole namiotowe nad jeziorem Habenda gwarantowało gościom opcję spełnienia wszelkich istotnych potrzeb związanych również ze sportem i szeroko pojętą rozrywką. Na naszym terenie znajdują się wiaty grillowe, w których bez problemu można przygotować posiłek. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią plac zabaw. Osobom aktywnym udostępniamy boisko do siatkówki plażowej i badmintona. Oprócz tego możliwe jest wypożyczenie sprzętu kajakarskiego i rowerów wodnych. Bardziej aktywnych zachęcamy do skorzystania z naszych kursów windsurfingu.

Poza polem namiotowym również możliwe jest spędzenie czasu w sposób aktywny. Jedną z okolicznych atrakcji są szlaki rowerowe. Wędkarzom polecamy z kolei skorzystanie z dostępnych łowisk. Nasza posiadłość położona jest w niezwykle malowniczej okolicy – nie daleko Mierzei Sarbskiej, w pobliżu jeziora Sarbskiego i około 2 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego, które zachęcają do spacerów i sportów wodnych. Habenda stanowi także świetną bazę wypadową dla osób pragnących zwiedzić Trójmiasto i Słupsk, a także zobaczyć pobliskie fokarium i park z dinozaurami.

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wierzymy, że nasze wieloletnie zamiłowanie do tworzenia miejsca, jakim jest Habenda sprawi, że odwiedzający nas goście przez długi czas będą wspominać nasz ośrodek wypoczynkowy nad morzem z uśmiechem na twarzach.

NA POLU NAMIOTOWYM NAD JEZIOREM ZNAJDUJĄ SIĘ:

BOISKO

Boisko do siatkówki plażowej i badmintona

WIATY GRILLOWE

Dwie wiaty grillowe i miejsce na ognisko nad jeziorem

BAR NAD JEZIOREM

Bar nad jeziorem z pyszną domową kuchnią i deserami

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne)

PLAC ZABAW

Dwa place zabaw do dyspozycji dzieci

SZKOŁA WINDSURFINGU

Szkoła windsurfingu, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu

Habenda to nasze magiczne i rodzinne miejsce, w którym od lat goście mogą poczuć czym jest prawdziwa laba...Z dala od tłumów, hałasu i zgiełku świata próbujemy co roku wzbogacać swoją ofertę nie niszcząc klimatu tego miejsca o który dbamy od ponad 25 lat

Maciek Borowski – instruktor szkoły windsurfingu Habenda w Sarbsku

CENNIK 2023

KEMPING

Pobyt osoby dorosłej 24 zł / doba
Pobyt dziecka 4-10 lat 12 zł / doba
Namiot mały 2 os. 18 zł / doba
Namiot średni 3-4 os. 26 zł / doba
Namiot duży 5-6 os. 40 zł / doba
Bus 32 zł / doba
Przyczepa poniżej 3.5 m 26 zł / doba
Przyczepa powyżej 3.5 m 36 zł / doba
Przedsionek, pawilon 14 zł / doba
Kamper 55 zł / doba
Samochód 22 zł / doba
Motor 18 zł / doba
Prąd 28 zł / doba
Pies na kempingu i w domku 10 zł / doba

Pobyt w swojej przyczepie *min.3 godziny bez noclegu opłata według cennika -30%
Goście odwiedzający pow. 3 godz opłata za osobę -30%

Opłata za postój przyczepy pustej od września do końca czerwca – 100 zł za miesiąc
Opłata za postój przyczepy lipiec, sierpień – 40 zł za dobę
W momencie rozpoczęcia pobytu, opłata za pobyt wg cennika z 10% rabatem (rabat nie obejmuje opłaty za prąd!)

Stałym klientom proponujemy 10% rabatu,a osobom przebywającym u nas powyżej 14 dni - 5% rabatu!

Rezerwacje i wszelkie informacje dotyczące noclegów
+48 507 116 419 – Magda

ZDJĘCIA

Masz pytania odnośnie wolnych terminów i ceny?