POLE NAMIOTOWE NAD JEZIOREM

Pole namiotowe otoczone jest z trzech stron lasem,
więc panuje tu miły cień, szczególnie istotny w upalne lat

Osoby pragnące spędzić wolny czas, pozostając w kontakcie z naturą, chętnie decydują się na skorzystanie z noclegu w namiocie. Pole namiotowe nad jeziorem Habenda to miejsce, które szczególnie docenią osoby lubiące niezobowiązującą, obozową atmosferę. Klimat naszego pola namiotowego znakomicie pomaga zrelaksować się i zacieśniać relacje międzyludzkie. Teren otoczony z trzech stron lasem zapewnia gościom intymność, możliwość oderwania się od zgiełku typowego dla dużych miast i odetchnięcia pełną piersią. Nasze pole namiotowe nad jeziorem stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż panuje tutaj całkowity spokój i rodzinna atmosfera. Obszar został wyposażony w budynki sanitarne, w których można swobodnie wziąć prysznic. Co więcej, przebywając na terenie naszego pola, nie trzeba martwić się o punkt do przechowywania jedzenia czy zmywania naczyń, gdyż do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie świetlice z lodówkami i zlewozmywakami. Oprócz tego, w pobliżu znajduje się tawerna serwująca śniadania i dania z ryb pochodzących bezpośrednio z pobliskich jezior Sarbsko i Łebsko oraz z Morza Bałtyckiego. Nasze pole namiotowe nad jeziorem sprawdzi się świetnie jako miejsce na wyjazd integracyjny dla pracowników czy wspólne wakacje w gronie znajomych. Atmosfera otoczenia spodoba się przede wszystkim miłośnikom natury, biwakowania oraz sportów outdoorowych. Ze względu na mnogość atrakcji na naszym polu nie sposób się nudzić!

Nauka windsurfingu

RODZINNA ATMOSFERA

Pole kempingowe/namiotowe – idealne miejsce na wypoczynek, wczasy dla rodzin z dziećmi, na terenie ośrodka nowo otwarta restauracja tawerna.

Pole namiotowe nad jeziorem Sarbsko

DUŻA PRZESTRZEŃ

Teren naszego pola namiotowego obejmuje obszar ponad 2 hektarów, więc nie ma tu ścisku i tłoku.

Pole namiotowe nad jeziorem

SPOKOJNA OKOLICA

Wokół żadnego, uciążliwego sąsiedztwa. Znajdują się tu miejsca dla namiotów i przyczep kempingowych, dwa budynki sanitarne oraz dwie świetlice (lodówki, zlewozmywaki).

Pole namiotowe nad jeziorem – aktywny wypoczynek na łonie natury

Wyjątkowością naszego pola namiotowego jest przede wszystkim bliskość natury i szerokie możliwości dotyczące spędzania wolnego czasu. Staramy się, aby pole namiotowe nad jeziorem Habenda gwarantowało gościom opcję spełnienia wszelkich istotnych potrzeb związanych również ze sportem i szeroko pojętą rozrywką. Na naszym terenie znajdują się wiaty grillowe, w których bez problemu można przygotować posiłek. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią plac zabaw. Osobom aktywnym udostępniamy boisko do siatkówki plażowej i badmintona. Oprócz tego możliwe jest wypożyczenie sprzętu kajakarskiego i rowerów wodnych. Bardziej aktywnych zachęcamy do skorzystania z naszych kursów windsurfingu. Poza polem namiotowym również możliwe jest spędzenie czasu w sposób aktywny. Jedną z okolicznych atrakcji są szlaki rowerowe. Wędkarzom polecamy z kolei skorzystanie z dostępnych łowisk. Nasza posiadłość położona jest w niezwykle malowniczej okolicy – nie daleko Mierzei Sarbskiej, w pobliżu jeziora Sarbskiego i około 2 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego, które zachęcają do spacerów i sportów wodnych. Habenda stanowi także świetną bazę wypadową dla osób pragnących zwiedzić Trójmiasto i Słupsk, a także zobaczyć pobliskie fokarium i park z dinozaurami.

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wierzymy, że nasze wieloletnie zamiłowanie do tworzenia miejsca, jakim jest Habenda sprawi, że odwiedzający nas goście przez długi czas będą wspominać nasz ośrodek wypoczynkowy nad morzem z uśmiechem na twarzach.

NA POLU NAMIOTOWYM NAD JEZIOREM ZNAJDUJĄ SIĘ:

BOISKO

Boisko do siatkówki plażowej i badmintona

WIATY GRILLOWE

Dwie wiaty grillowe i miejsce na ognisko nad jeziorem

BAR NAD JEZIOREM

Bar nad jeziorem z pyszną domową kuchnią i deserami

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne)

PLAC ZABAW

Dwa place zabaw do dyspozycji dzieci

SZKOŁA WINDSURFINGU

Szkoła windsurfingu, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu

Habenda to nasze magiczne i rodzinne miejsce, w którym od lat goście mogą poczuć czym jest prawdziwa laba...Z dala od tłumów, hałasu i zgiełku świata próbujemy co roku wzbogacać swoją ofertę nie niszcząc klimatu tego miejsca o który dbamy od ponad 25 lat

Maciek Borowski – instruktor szkoły windsurfingu Habenda w Sarbsku

CENNIK 2022

KEMPING

Pobyt osoby dorosłej 19 zł / doba
Pobyt dziecka 4-12 lat 12 zł / doba
Namiot mały 2 os. 15 zł / doba
Namiot średni 3-4 os. 25 zł / doba
Namiot duży 5-6 os. 36 zł / doba
Bus 25 zł / doba
Przyczepa poniżej 3.5 m 20 zł / doba
Przyczepa powyżej 3.5 m 30 zł / doba
Przedsionek, pawilon 14 zł / doba
Kamper 45 zł / doba
Samochód 16 zł / doba
Motor 10 zł / doba
Prąd 19 zł / doba
Pies na kempingu i w domku 10 zł / doba

Pobyt w swojej przyczepie *min.3 godziny bez noclegu opłata według cennika -30%
Goście odwiedzający pow. 3 godz opłata za osobę -30%

Opłata za postój przyczepy pustej od września do końca czerwca – 100 zł za miesiąc
Opłata za postój przyczepy lipiec, sierpień – 40 zł za dobę
W momencie rozpoczęcia pobytu, opłata za pobyt wg cennika z 15% rabatem

Stałym klientom proponujemy 10% rabatu,a osobom przebywającym u nas powyżej 14 dni - 5% rabatu!

Rezerwacje i wszelkie informacje dotyczące noclegów
+48 507 116 419 – Magda

ZDJĘCIA

Masz pytania odnośnie wolnych terminów i ceny?